Kategoriler:

Açıklama

Ürün yelpazemiz geniştir ve spor / stadyum, sinema, eğitim ve oditoryum sektörlerine hizmet vermektedir.

Doğal olarak, içinde bulunduğumuz projelerden ve oturma çözümleri kurduğumuz ünlü mekanlardan gurur duyuyoruz. Ve dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerde, sinemalarda, stadyumlarda ve tiyatrolarda çığır açan ve prestijli projelerde en saygın mimarlardan bazılarıyla çalışmaktan onur duyuyoruz.

Mekanlar güçlü alanlardır. İnsanlar eğlenmek için mekanlara giderler. Hikayelere kapılmak. Öğrenmeye geliyorlar. İşbirliği yapmak. Doğru alan, sürükleyici deneyimler yaratabilir. Aynı zamanda dünyayı değiştiren fikirler üretebilir. Bu yüzden bu alanları dolduran koltukları tasarlama konusunda çok tutkuluyuz.

Nihai amacına hizmet eden güzel bir alan yaratmak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. İşbirliği yapmayı seviyoruz. Tasarımdan bahsetmeyi seviyoruz. Estetik. Çözümler ve işlevsellik. Ancak misyonumuz tasarımla bitmiyor.

En çok insanlarımızla gurur duyuyoruz. Hepsi hiçbir şeyin imkansız olmadığı inancıyla yaşıyor Size ilham vermek için buradalar. İzleyicilerinize ilham veren ve eğlendiren bir mekan yaratmanıza yardımcı olmak için.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bilim yaşam okulları beylikdüzü komple tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir