Kategoriler:

Açıklama

AKUSTİK AHŞAP PANELLER

Akustik ahşap paneller ,mimarların ve tasarımcıların ahşabın sıcak ve zengin hissini üstün akustik performansla birleştirmesine olanak tanır günümüzün  modern üretim süreçlerinden faydalanan akustik ahşap duvar ve tavan panelleri, çok çeşitli boyutlar,şekiller ,yüzeyler ve kenar detayı ile üretilebilir .çok

 Çok çeşitli ahşap türleri mevcut olduğundan, akustik ahşap paneller, sınırsız yaratıcılığa izin vererek herhangi bir dekora sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Masif bir ahşap panel tipik olarak yansıtıcı olsa da, akustik ahşap paneller, sesin yayılmasına ve akustik bir kumaş arkalığa geçmesine izin vererek hassas kesilmiş delikler ve oluklar yoluyla emilim sağlar. Daha fazla ses azaltımı için ek akustik yalıtım eklenebilir

 

Faydaları:

 • Ahşabın Sıcak Estetik Kalitesiyle Üstün Akustik Özellikler
 • Hem Tavan hem de Duvar Uygulamaları İçin Kullanılabilir
 • Basit Kurulum Süreci
 • Delikli, Mikro Delikli, Yivli, Yarıklı, Yivli ve Eğimli Paneller
 • Standart Ölçüler 2400mm x 600mm, 1200mm x 600mm ve 600mm x 600mm olup 16mm Kalınlıktadır. Diğer Boyutlar Mevcuttur.
 • Çeşitli Masif Ahşap ve Ahşap Kaplamalarda Mevcut

 Akustik ahşap paneller , akustik performans için estetikten ödün verme ihtiyacını ortadan kaldırarak, akustik açıdan hoş bir ortam yaratırken tasarım özgürlüğü sağlar. Mimarlar ve tasarımcılar, piyasada bulunan herhangi bir kaplamanın yanı sıra standart, özel ve renk uyumlu yüzeyler arasından seçim yapma yeteneğine sahiptir. Akustik ahşap paneller hem duvar hem de tavan uygulamaları için tasarlanmıştır ve delikli, mikro delikli, oluklu, oluklu ve kavisli panellerde mevcuttur.

Teknik:

 • Gerçek Ahşap Kaplama Yüzü Bitmiş
 • Kompozit, Kompozit Olmayan ve Üre Formaldehit Katkısız Substratlar ile Mevcuttur
 • AKUSTİK: (ASTM 423) – NRC: Ek Akustik İzolasyon Olmadan 0,70’den Ek Akustik İzolasyonlu 0,95’e
 • LEED® Kredisi: MR4.1, MR4.2, MR7, EQ4.4
 • Ek Emilim İçin ASTM-E Sınıf A Yangına Dayanıklı Çekirdeği ile Mevcuttur
 • İmalat Hatalarına Karşı 1 Yıl Garanti

Neden Akustik Ahşap Duvar ve Tavan Panellerini tercih etmeliyim?

2010’den beri akustik ve dekoratif paneller, iç mekan akustik iklimlendirme veya tasarım çözümü gerektiren kamu binaları, oditoryumlar, tiyatrolar, ofisler, oteller ve mağazalar gibi hizmet endüstrisi binalarının tasarımında kullanılmaktadır. Her projenin ihtiyaçlarına uyarlanan ürünler oluşturmak için mimarlar, iç tasarım uzmanları ve mühendislerle birlikte çalışırlar.  ayrıca tesisatçılarla işbirliği yaparak panellerin tanımlanması, siparişi ve montajı için ihtiyaç duydukları tüm teknik bilgileri sağlar. doğrudan, profesyonel hizmeti, uzman teknik danışmanlardan oluşan uluslararası ağımız aracılığıyla dünyanın her yerinde mevcuttur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok üretici varken, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey kiminle çalışacağınızdır? Müşteri ile akustik ahşap panel üreticisi arasındaki bağlantıda üretici temsilcisinin rolü çok önemlidir . Bilgili, duyarlı ve projenize adanmışlar mı? mimarlık camiasına, inşaat endüstrisine ve bina sahiplerine gururla hizmet vermektedir. Kendimizi müşterilerimize adadık ve başarılı bir projeyi garantilemek için yanınızda olacağız.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Akustik Ahşap Paneller” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.