Kategoriler:

Açıklama

Konferans Koltukları

konferans, insanların ortak bir deneyimde bir araya geldikleri bir yerdir – bu iş, öğrenme veya eğlence. Her mekan benzersizdir ve koltuk çözümleri tasarımcıları ve üreticileri olarak koltuklarımızı markanızı ve tasarım özetinizi yansıtacak şekilde uyarlayabilir ve kişiselleştirebiliriz.

Kullanıcılar, tiyatro ve sinema müdavimlerinin en büyük şikayetlerinden biri olarak rahatsızlık duyarak uzun süre oturacak. Kullandığımız özel köpükler ve yapım yöntemlerinde optimum basınç dağılımı ve en üst düzeyde konfor ve destek sağlamak için koltuğun ergonomisini basınç haritalama teknolojisi kullanarak tasarlıyoruz.

Koltuklarımız son derece özelleştirilebilir – planetaryum oturma yerleri, salıncaklı sırtlar üretiyoruz ve birçok tasarım özeti özelliğine uyabiliriz.

Ahşap görünümler, sponsor plakalar, işlemeli logolar ve bardak tutuculardan 240 kg’a kadar yük testi yapılmış dünyanın en güçlü entegre yazma tabletine kadar çeşitli kişiselleştirme seçenekleri mevcuttur; hibrit performans / konferans oditoryumu için ideal.

Kapsayıcılık önemlidir ve çıkarılabilir oturma yerine ek olarak ortam DDA erişimine sahip sandalyeler sunuyoruz. Koltuklarımızın çoğu, şarj için entegre güç içerme kapasitesine sahiptir; veya sabit yazı çıkıntılarına sahip odyerler için bunu yazı yüzeyinin yapısına dikkat çekmeyecek şekilde yerleştirme seçeneği vardır.

Ayrıca, zaman zaman esnek zemin alanlarının gerekli olduğu yerlerde mükemmel olan kızaklı veya tekerlekli koltuklar da üretiyoruz. Tekerleklerdeki koltuklar tek kişi tarafından kolaylıkla çalıştırılır. Ayrıca çıkarılabilir koltukların saklanması için ısmarlama arabalar üretiyoruz.

Mükemmel oturma düzeninizi tasarlamak için sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz, ancak gerçekten ısmarlama bir şey arıyorsanız, onu da tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.

Güvenliği ve testi çok ciddiye alıyoruz. Tüm oditoryum koltukları, herhangi bir parmak kapanını engellemek için kapalı pivot bloklarına sahiptir ve her zaman bir CRIB 5 (BS 5852) kumaş kullanmanızı tavsiye ederiz. Son zamanlarda yaşanan olaylara öncelik verilen hijyen ve temizlik ile, temiz suni derileri veya işlem görmüş kumaşları silmek gibi antibakteriyel döşemelere önem verilebilir.

Oturma yeri, hem şirket içinde hem de bağımsız olarak yangın güvenliği, dayanıklılık ve akustik özellikler açısından test edilir – sertifika mevcuttur.

Oditoryum yerleşim planınız, yangın çıkışı ve yangın çıkışı için belirli yönergelere uygun olmalıdır. Oturma tasarım planlarımız ve düzenlerimiz ücretsizdir ve önerilen yönergelere uyumu sağlamak için Teknik Standartları kullanır.

Koltuklarımız düz, eğimli veya katmanlı yapılara güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Bazı modeller, derinlemesine temizlik için zemin alanını tamamen açık bırakacak şekilde yükseltici yüzüne monte edilebilir.

Çelik ve ahşaptan inşa edilmiş katmanlama / tırmıklama sistemleri üretiyor ve kuruyoruz – yapısal hesaplamalar ve yük testi dahildir. Sistemimiz, düz olmayan yüzeyler dahil çoğu zemin türüne monte edilebilir ve mevcut kanal veya havalandırma şemalarını köprüleyebilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bursa Gemlik Cumhuryet ilköğretim okulu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.