Açıklama

Fabrikada araştırma ve geliştirme, kesim, dikim ve dikim, döşeme, temizleme ve paketleme olmak üzere 5 üretim hattı bulunmaktadır. Normal modellerimiz dışında müşterilerimizi de özelleştirebiliyoruz. Araştırma ve geliştirme departmanımız isteklerinize uyum sağlar. Diğer bölümlerdeki çalışanlarımız. çok deneyimli ve hepsi burada uzun süre çalışıyor.

Tiyatro koltuğu satın almadan önce, tiyatronuza kaç koltuk sığacağını bilmiyorsanız bize bildirin. Profesyonel bir bakış açısıyla size uygun oturma planını oluşturan profesyonel çalışanlarımız var. Tiyatro boyutunuza göre size bir CAD kartı sunuyoruz. Elbette oturma planının sizi tatmin etmesini sağlayacağız.

Siparişi ve depozitoyu onayladıktan sonra, sizi zaman zaman güncel tutacağız ve üretim süreci hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Üretim bittikten sonra oturma ve sandalyeler sergilenecek ve kalite sorunu olmadığından emin olmak için kalite tek tek kontrol edilecektir. Ve sonra paketlemeden önce tek tek temizleyeceğiz

 tiyatrolar ve sinemalar için en iyi sinema koltuğu. Nihai rahatlık sunar ve sinemanıza mükemmel bir şekilde uyar. Bu sinema mobilyası, boyutu ve aksesuarları da dahil olmak üzere genellikle mekanınız için çok popülerdir. Sinema koltuğu diğer standart sinema koltuklarından iki ayak yerine tek ayaklıdır. Ayaklık vidalarla tutturulmuştur, böylece sinema koltuğu çok sağlam ve sağlam durur, bu da sinemanın yüksek frekanslı kullanımına dayanabilir.

Sinema koltuğunun fiyatı, seçtiğiniz özelliklere ve aksesuarlara bağlıdır. Bu yüzden, tasarımla bütçe yapmak istiyorsanız, lütfen gereksinimlerinizi bize bildirin. Bütçenizi aşmamanıza yardımcı olacağız.

Bu sinema koltuklarının standart özellikleri

ped İsteğe göre deri kumaş
renk Herhangi bir renk isteğe bağlıdır
Koltuk çekirdeği yüksek yoğunluklu köpük + iç kontrplak + kumaş
Kolçaklar iyi plastik
bardaklık siyah entegre bardak tutucu, bardaklık kaldırma
çerçeve soğuk haddelenmiş çelik çerçeve
köpük yüksek yoğunluklu soğuk şekillendirilmiş köpük
stil modern
MOQ 30 koltuk
garanti 5 yıl
Teslim süresi 25 iş günü

Auditoriumsstuhl

auditorium chair

Konferans salon koltuğu

konferans koltukları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dida Konferans Salonu Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir