Kategoriler:

Açıklama

Konferans Salonu Koltuğu

Sinema koltuğu, medya odasındaki en önemli sinema mobilyalarından biridir. Sinema koltukları için iyi fikirler sinemaları farklı kılar. Sinema koltuğunu farklı kılan nedir?

Birincisi, benzersiz ve rahat olması gereken tasarım stili. Normal sinema koltukları basittir. Medya sandalyelerinin parçalarının çoğu yüksek yoğunluklu köpükten kalıplanmış ve destek soğuk haddelenmiş çelikten yapılmıştır. 2 bölüm, sandalyelerin ana bileşenleridir ve tiyatro koltuklarının en büyük bölümünü kaplar. Bu nedenle tek bir sandalyeye bakıldığında birçok farklılığı görmek çok zordur.

İkincisi, sinema koltuklarının döşeme rengini değiştirerek sandalyeyi kıyaslanamaz hale getirmemiz gerekiyor. Sinema koltuklarını renkli hale getirmek giderek daha popüler hale geliyor. Gün içinde çoğu insan ekran odaları için kırmızı sinema sandalyeleri yaptı. Çünkü kırmızı, zayıf aydınlatma koşullarında görme yetimizin kaybettiği ilk renktir. Şimdi, teknoloji geliştikçe, bu artık gerekli değil ve insanlar çok fazla endişe duymadan başka birini seçebilirler.

LS-612, özel ve şık bir sinema odası oturma alanıdır. Sürtünmesiz, kir tutmayan ve dayanıklı yüksek kaliteli kumaş ve PU deri kullanıyoruz. Geri tepme mekanizması, koltuk minderi çıkıp geri döndüğünde ses çıkarmayan yavaş bir sönümleme mekanizmasıdır.

Sinema Koltukları

Sinema koltukları koltuk arkalığı düzeni, koltuk minderi ve sırtlık tabanı, yan paneller ve bazen bacak çerçevelerinde farklılık gösterir. Ancak genellikle bacak çerçevesi tasarımları neredeyse o kadar büyük bir fark yaratmaz. Bir tiyatro koltuğu seçerken bu faktörler arasındaki farkları karşılaştırabilirsiniz. Lensler, hangisini seçerseniz seçin, birinci sınıf malzeme ve ince işçilikle birinci sınıf kaliteyi garanti eder. Ayrıca, tiyatro koltuğu fiyatımız makul ve rekabetçi olmalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Diyarbakır Sur Halk Eğim Merkezi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir