Martin açık kol konferans salonu koltuğu modelimiz kol üstü plastik , sırt ve oturak alanı döşemelidir .Arka sırt ve oturak  altı 1. kalite plastik malzeme ile desteklenmiş olarak ayarlanmıştır. Oturak ve sırt süngerinde minimum 50 DNS+/-%10 elastoflex hammadde ile kullanılmış ve ayakları 40x60x1.5 mm profil borudan imal edilmiş bulunmaktadır . Metal aksam 50 mikron elektrostatik toz boya ile boyanmış bulunmaktadır . isteğe bağlı kumaş deri ve renk seçeneklerimiz bulunmaktadır ürünümüz 2 yıl TSE Belgeli olup 10 yıl yedek parça desteği sunulmaktadır

Konferans Koltuğu Kullanım Alanları ve Fiyatları

Konferans koltuğu modelleri fiyat olarak ulaşılabilir değerlerdedir. Kullanılan malzemesi, ürünlerin modelleri fiyatlar üzerinde etkilidir. Aynı zamanda konferans koltuğu çeşitleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Okullar, üniversite binaları, kültür ve sanat binaları, belediyelerin konferans salonları, sanat galerileri bu koltuklardan geniş ölçüde yararlanabiliyor. Renk seçenekleri geniştir ve mekânların dekoruna uygun şekilde istenilen renk tonlarında tasarlanabilen konferans koltukları keyifli zaman geçirmek için son derece ideal tasarımlardandır.

 

konferans koltuğu

Konferans ve diğer tüm sanat faaliyetlerinin gerçekleştirildiği mekânlarda konfor büyük bir önem taşır. Hem estetik duruşun öne çıktığı hem de kişilerin rahat hareket edebilmesi gerektiği bu mekânlarda koltuk seçimi son derece önemlidir. Konferans salonlarında kullanılacak olan koltukların seçiminde de ergonomik özeliklere önem vermek gerekiyor. Bel ve sırt yapısına uygun olarak tasarlanan konferans koltuğu çeşitleri yeni nesil tasarımlara sahiptir.

Hem modern görünen hem de çok işlevsel olan koltuklar kişilerin uzun saatler boyunca rahat bir şekilde oturabilmesine imkân yaratır. Bu koltukların tekli, ikili ve üçlü olmak üzere farklı çeşitleri vardır. Bu koltuklar kullanılacakları ortamlara göre özel olarak tasarlanırlar. Tam bir koltuk tipinde tasarlanabilen bu ürünler kullanıcı gereksinimlerine gerçek anlamda yanıt verirler. Rahat bir oturum imkânı sunmasının yanında uzun saatler bacak, bel ve sırt ağrısı yapmayacak tasarımlar olması önemli avantajlarındandır. Kaliteli ve çok rahat ürünler olan konferans koltukları bu salonların dekoru açısından da çok önemli bir yere sahiptir.

Konferans Koltuğu Özellikleri Neler?

Okulların ve diğer sanat merkezlerinin konferans salonlarında kullanılan koltuklar yeni nesil tasarımlara sahiptir. Eski modaya uygun olarak tasarlanan konferans koltuğu modelleri dinleyicilerin dikkatinin dağılmasına neden olabiliyor.  Ancak günümüzde yeni nesil tasarımlara sahip olarak üretilen konferans koltukları hem çok ergonomiktir hem de estetik bir duruşa sahiptir.

Yıllarca kullanılmalarına rağmen hem sırt hem de oturma kısmında çökme, kumaşın ezilmesi gibi durumlar meydana gelmez. Bu koltukların yüzeylerinde leke tutmayan kumaş teknolojisinden yararlanılır. İç kısmında poliüretan sünger kullanılan koltuklar uzun yıllar mekânların en işlevsel ürünleri olma özelliğini taşırlar.

Bu koltukların kol dayama kısımları hareketli olarak üretilir. Kullanıcılar kol dayama kısımlarını dilerlerse kaldırabilir ya da sade şekilde kullanabilirler. Aynı zamanda oturma kısımları katlanabilen modeller çok daha işlevseldir. Yumuşak oturma kısımları sayesinde salonda oturan izleyiciler son derece rahat edebilme imkânı bulurlar. Bu koltukların montajı da son derece kolaydır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Martin Açık Kol Konferans Salonu Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir