Stok kodu: mrt1 Kategoriler: ,

Açıklama

Martin yanları kapalı kol konferans koltuğu şartnamesi modelimiz Açık kol kol üstü plastik malzemeden imala edilmiştir oturak aksamlarının iskelet yapısı modele özgün 19×1,20 profil boru ve 2,5 (+_%10)mm dkp sac kullanılarak CNC makinelere özel kalıplarda şekillendirip metal konstrüksiyon sağlanmış olacaktır 2- sırt bölümü 19×1,20 profil borudan cnc makinelerde özel kalıplarda milimetrik şekillendirip orta kısımlarına 2,00(+-%10)mm saç ile takviye edilerek gaz altı kaynağı ile kaynatılacaktır 3- sırtta ve oturakta minimum 50 dans poliüretan +%10 dökme kauçuk kaplanarak döşeme yapısı oluşturulacaktır 4- koltuk oturağına ait metal konstrüksiyon yan taşıyıcı ile irtibatını sağlayan miller ilerde oluşabilecek yatak aşınmasının engellenmesi amacı ile ppc plastik malzeme ile yataklandırılmış olacaktır ayak taşıyıcıları 40x60x 1,5 mm profil borudan kesildikten sonra eksantrik preslerde işlem görüp gaz altı kaynağı ile kaynatılacaktır ayak papuçları 2,20 mm(+-%10)sac kalınlığında hidrolik preslerde sıvanarak ve eksantrik preslerde delikler açılarak kaybnak yapılacaktır koltuktaki tüm metal aksamlar korozyona v paslanmaya karşı elektrostatik toz boya ile boyanacaktır 5, koltuk sırtına ait arkalık tedbir edilen kısmı kullanıcı ayak darbeleri ve kirlenmelerden asgari düzeyde etkilenip kolay temizlik sağlanması amacıyla özel kalıpta desen ve geometrisi verilerek enjeksiyon baskı sistemi kullanılarak ppc plastik malzemeden imal edilmiş olacaktır oturak plastiği akustik özelliğe sahip olacaktır ayrıca oturak kapağı hava sirkülasyonu ve absorbe sağlaması için delikli olacaktır 6-koltukların oturak ve sırt bölümlerinde kullanılan süngerin elastoflex w 301-10 sisteminin özeliklerinden olacaktır a sünger serbest yoğunluğu ….. 41-47 kg/m3 c yanmazlık normu…..mvss-32/b sınıfı kullanılan sistem cfciçermemesi gerekmektedir 7- koltuk oturma ve sırt sertlik değeri iso 2439 ild %40, göre saptanmıştır sertlik değeri 260+%10 nevton olacaktır 8-polüretan süngerin çekme mukavemeti iso 1798, e göre saptanmıştır çekme mukavemeti 140 +5 kpa olacaktır 9-poliüretan süngeri kopma uzaması iso 1798 e göre saptanmıştır kopma uzaması 145+-kpa olacaktır 10-poliüretan süngerin yırtılma mukavemeti astm .d 3574 e göre saptanmıştır 11-pöliüretan süngerin yanma hızı nvss 302 uluslar arası standartlara uygun (se) o olacaktır 12-poliüretan süngerin kalıcı deformasyon iso 1856 ya göre saptanmıştır %50 basınç altında 22 saat 70 c de %8+-2 olacaktır 13,döşeme işlemlerinde kullanılacak olan kumaşın teknik özellikleri %100 polyester ağırlık :+-165 gr /m2 sürtünme haslığı a-)kuru:4/5b-)yaş:4 genişlik :140 cm nemli bezle silinebilir özelliktedir çekmezlik (+/-)3-5yıkama haslığı (c06 a1s metodunda göre ):asetat 2, pamuk3/4,naylon 2/3,poliy 3 akrelik 4 yün 4 14-her iki kolçağın dayama kısmı ppc plastik olarak imal edilmiş olacaktır 15 orurak ve sırt kapağı hammadesi ppc den yapılmaktadır yerden yüksekliği 98 cm sırt yüksekliği 69cm sırt genişliği 49cm font genişliği 46 cm uzunluğu44 cm olacaktır

ürünlerimiz türkiye sınırları içerisinde nakliye montaj yapılır

auditorium chair

Konfor ve tasarım
Koltuk ergonomisi, işlevselliği ve konforu ile karakterize edilmiştir. Özenli, temel bir tasarımla nitelendirilmiş, zarif bir çizgiye ve yenilikçi teknik içeriğe sahiptir.

Senkronize kapatma sistemi
Koltuk ve arkalık patentli senkron kapatma sistemi  daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak ve daha hoş ve rahat bir koltuk sağlamak için hacmi azaltırken koltuk sertliğini vurgular.

Özelleştirilebilir koltuk ve arkalık
Çelik boru iç yapısı ve yangına dayanıklı, genişletilmiş poliüretan dolgulu koltuk ve sırtlık . Yüksek dirençli elastik kayışlara sahip sırtlık, tamamen yastıklı veya ahşap düşük koruma ile tedarik edilebilir. Alt tarafta ahşap bir panel barındıracak şekilde tasarlanmış koltuk.

Yan
MDF panellerle kaplı çelik iç yapıya sahip yan, yangına dayanıklı, kumaş veya deri kaplamalı genişletilmiş poliüretan dolgulu. Yastıklı veya eklenmiş boyalı ahşap veya döşemeli kolçak. Ayrıca açılır kapanır katlanır tablet ile de mevcuttur. Boyalı çelik zemine sabitleme ayakları.
Kurulum, yatay ve eğimli zeminlerde veya basamaklarda, düz veya kavisli sıralar halinde olabilir.

Aksesuarlar
Açılır kapanır katlanır yazı tableti.
Sıra tanımlama ve koltuk numaralandırma öğesi.
Meşe, gri meşe veya okaliptüs cilalı boyalı ahşap alçak sırtlı panel (alt kısma yerleştirilmiştir).
Kürek, gri meşe veya okaliptüs cilalı oturma altı paneli.
Koltukların kullanılmadığında 2 veya 3 koltuklu birimlerde tekerlekler üzerinde hareket ettirilmesine izin veren isteğe bağlı sistem (düz sıradaki yere sabitleme koltuğu için).
Elektrik güç kaynağı sağlama (talep üzerine soket).

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Martin Kapalı Kol Konferans Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir