Kategoriler:

Açıklama

Remay konferans koltuk sistemleri 2006’da ticaretin başlamasından bu yana çok çeşitli yüksek kaliteli oditoryum oturma sistemleri tasarladı, üretti ve geliştirdi.
Oditoryum oturma çözümlerimiz en üst düzey stil ve konforu sunar ve en zorlu eğitim ve eğlence ortamlarının zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Oditoryum koltuk üreticisi olarak, kendi oditoryum koltuklarımızı tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Oditoryum oturma sistemlerimizi, gerçekten ısmarlama bir paket oluşturmak için ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde uyarlayabiliriz. Bu basitçe, mevcut çevresine uyması için gereken sandalye boyutları veya renk şeması olabilir.

Koltuklarımız, istenen şekilde mevcut katmanlara veya herhangi bir düz veya eğimli zemin alanına güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Ayrıca projeniz için gerekli olan herhangi bir katmanlama yapısını tasarlayabilir, üretebilir ve kurabiliriz.

Değerli koltuk serimizin ömür boyu garantimiz kapsamında olduğunu ve ayrıca AIRO akustik ve gürültü kontrolü ile akredite olduğunu lütfen unutmayın . Bu, oditoryum koltuklarının sesi absorbe etmediği veya herhangi bir oditoryum için temel bir unsur olan gürültüyü azaltmadığı anlamına gelir.

Seçtiğiniz görünümü tam olarak yaratmanızı sağlamak için çok çeşitli oturma kumaşları ve kaplamaları hazırdır. Logo markalı kişiselleştirilmiş koltuk seçenekleri ve deri kaplamalar isteğe bağlı ekstralardır. Bardak tutacakları prestijli Asset serimizin kollarına dahil edebiliriz. Ayrıca, katlanır tabletler ve sabit masa da dahil olmak üzere her uygulamaya uyacak bir dizi masa seçeneği sunuyoruz .

İşçiliğimizin kalitesini göstermek için daha önce kurduğumuz oditoryum koltuklarının bir örneğini görmek için galerimizi inceleyebilirsiniz .

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oğuzkaan koleji kayaşehir istanbul” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.